Novinky
Facebook

Nově nás můžete sledovat na Facebooku, kde budou k vidění některé naše realizované zakázky nebo nabídky prodeje a služeb.   Odkaz na Facebook

více
Servis

Nově za vámi přijedeme naším servisním vozem. Nemáte možnost přijet na servis? Nevadí, zavolejte nám a domluvíme se, kdy za vámi přijede ... 602 245 413, 606 675 355

více
Uskladnění PNEU

Potřebujete uskladnit pneumatiky a nemáte volné místo na rozdávání? ... obraťte se na nás. Vaše pneumatiky uskladníme v zastřešeném prostoru přes zimu i léto. S přezutím pneumatik vám můžeme pomoct.   Volejte:...

více
Nový přírůstek

Nyní nás můžete na svým trasách potkávat nebo se za vámi můžeme vypravit v našem servisním vozidle.

více

Vybrané ukázky prací

Úvod Reference

STŘEŠNÍ VENTILÁTOR PRO OBYTNÁ AUTA A KARAVANY

Montáž střešního ventilátoru

Montáž střešního ventilátoru Roof Fan MaxxFan Deluxe na obytném voze. Nejprve jsme museli vyměřit a vyříznout nový otvor 40x40 cm. Dále bylo potřeba přivést 12V. Kabeláž jsme protáhli tsřešním panelem, aby nebylo potřeba použití plastových lišt, které nepůsobí esteticky dobře. Na střše se před očištěním a odmaštěním podkladu upevnil nosný rám ventilátoru tmlením a šroubovými spoji. Po zaschnutí tmele je rám poobvodu dotmelen. Po zapojení ventilátoru na rozvod 12V se na závěr přichytí spodní interiérový kryt se zatemňovací roletkou a LED osvětlením.

 

Máte-li zájem, připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku

  • servis@bydlik-travel.cz
  • 602 245 413
  • 606 675 355

ELEKTRICKÉ STABILIZAČNÍ NOHY PRO OBYTNÁ AUTA

Montáž elektrických stabilizačních nohou

Elektrické stabiliazční nohy lze instalovat na klasický podvozek, tak i na Alko. V případě, že stávající rozmístění prvků např. odpadní nádrž... na podvozku brání montáži kotvících prvků, provedeme zaměření a vyrobíme potřebnou konstrukci pro ukotvení nosného sloupce. Ovládací panel je umístěn dle možných dispozic interiéru. Řídící jednotka elektrických nohou je umístěna na podvozku a veškerá kabeláž je umístěna v plastových chráničkách.

 

Výrobce elektrických stabiliazčních nohou, které např. montujeme Linnepe, Tesa

 

Máte-li zájem, připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku

  • servis@bydlik-travel.cz
  • 602 245 413
  • 606 675 355

SOLÁRNÍ SYSTÉM PRO OBYTNÝ VŮZ

Montáž solárního panelu a solárního regulátoru

Kompletní montáž solárního systému pro obytný vůz. Solární panel instalujeme na hliníkové profily, které lepíme pomocí tmelů Dekysyl na očištěný a odmaštěný povrch střechy. Kabeláž je na střeše umístěna v chráničkách a lištách dle prostorových dispozic. Kabely spustíme do interiéru střešní průchodkou. Veškerá kabeláž je ve vnitřní části vedená, tak aby vzhledově nenarušovala interiér. Zákazník si zvolil solární regulátor MPPT s funkcí bluetooth, díky které bude mít vždy aktuální informace o stavu nabíjení a dalších funkcí přes telefon. Ve finále instalujeme DC pojistný odpínač, který ochrání regulátor proti možnmu přepětí z palubní baterie.

PŘÍDAVNÉ VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ NA OBYTNÉM AUTĚ

Montáž vzduchových měchů

Montáž vzduchových měchůna na zadní nápravu obytného vozu. Vzduchové hadice jsou v prostoru podvozku vedeny v plastových chráničkách, aby nedošlo k jejich poškození. Na schůdek u dveří řidiče instalujeme boční vývod s flexi hadicí pro možnost dofouknutí pneumatik nebo např. matrací na dovolené ... Na palubní desku montujeme ovládání tlakování měchů s dvěma manometry. Kompresor je ve většině případech umístěch v kabinové části a pokud to prostorové dispozice dovlí lze kompresor instalovat i v garážovém prostoru.

POŠKOZENÉ PLASTOVÉ DÍLY NA OBYTNÉM AUTĚ

Výměna poškozených plastových dílů

V první fázi zakázky jsme objednali nové díly v zahraničí. Prasklé a poškozené díly na levé a zadní části karoserie jsme zdemontovali. Nosné a kotvící plochy jsme očistili, odmastili a připravili na instalaci nových prvků. Nové plastové díly jsou kotveny mechanicky a lepením. K lepení a tmelení používáme tmely Dekasyl.

POŠKOZENÉ PLASTOVÉ DÍLY OBYTNÉHO VOZU

Výměna prasklých plastových dílů

Oprava prasklých částí zadní části u obtného auta. Demontáž a odstranění přidružených prvků karoserie. Po důkladném očištění a odmaštění podkladu jsme nainstalovali nové plastové díly a zpětně domontovali zadní a poziční osvětlení.

PLYNOVÁ INSTALACE V OBYTNÉM VOZE

Montáž venkovní plynové přípojky

Montáž nové venkovní plynové přípojky a rozvodů plynu v interiéru obytného vozu. Součástí zakázky byla i instalace nového pylnového regulátoru Truma Duo control CS včetně dodání nových hliníkových lahví a hadic s pojistným ventilem, kde si klient zvolil délku hadic 75 cm. Závěrem jsme provedli revizi plynu.

STŘEŠNÍ KLIMATIZACE

Montáž nové střešní klimatizace

Nejprve jsme provedli demontáž původního střešního ventilátoru, odstranili původní těsnící hmoty a povrch očistili a odmastili. K otvoru jsme přivedli novou kabeláž 230V a osadili nosné rámy. Druhý den jsme po vytvrdnutí tmelů usadili a ukotvili klimatizaci a propojili a sestavili stropní kryt klimatizace.

 

Montujeme různé typy klimatizací např. Dometic, Kronings, Truma

WEBASTO - NEZÁVISLÉ TOPENÍ

Montáž nezávislého topení Webasto

Montáž nezávislého topení Webasto pro obytný vůz. Topný agregát Webasto Air top Evo 40 diesel 12V je instalován na podvozek na nerezovou kotvící základnu. Veškeré rozvody, filtry, tlumiče hluku, palivové hadice, elektroinstalce jsou vedeny v prostoru podvozku a po zaměření je do obytné části skrz vyvrtaný otvor v podlaze vyvedena hadice pro rozvod vzduchu. Dle požadavku zákazníka jsme instalovali tři výdechy. První výdech do obytné části, druhý do garáže a třetí výdech do boční stěny pro vyhřívání předstanu v zimě.

 

Na základě požadavku jsme dodatečně instalovali ovladač pro spojení s mobilním telefonem, kterým lze ovládat a nastavovat Webasto pomocí aplikace v telefonu.

 

V případě zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci nás kontaktujte.

 

Po domluvě vám můžeme ukázat instalaci Webasto vč. ovládání pomocí telefon na obytném voze u nás na servisu.

PŘÍDAVNÉ VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ PRO PICK-UP

Montáž vzduchových měchů Nissan Navara

Montáž dvouokruhového přídavného vzduchového pérování na pick-up Nissan Navara. Vzduchové hadice jsou v prostoru podvozku vedeny v plastových chráničkách. Kompresor a odbočka pro dofukování jsou pevně umístěny za zadním sedačkou a přístupné po odklopení sedačky. Ovládací panel pro natlakování a upouštění měchů je umístěn v prostřední části pod palubní deskou.

 

 

Máte-li zájem, připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku

  • servis@bydlik-travel.cz
  • 602 245 413
  • 606 675 355

MARKÝZA PRO OBYTNÝ VŮZ

Montáž markýzy na obytný vůz

Montáž markýzy Fiamma Omnistore na boční stěnu obytného vozu. Kotvící prvky jsou rozměřeny, aby co nejméně zasahovali do interiéru.

Současně nabízíme instalaci nového LED osvětlení umístěné pod markýzu v krycí liště. Délka osvětlení je volitelná. Ovládání a regulace je pomocí radiového ovladače. Lze si zvolit různou teplotu světla a nebo kombinaci bílé s barvami.